Język CHIŃSKI dla dzieci !

Język chiński dla dzieci? Obalamy mity!!!
Mody są różne, ale czy warto uczyć się chińskiego? Jeśli macie wątpliwości, zachęcamy do bliższego spotkania z językiem Państwa Środka. Choć w Europie zawsze będzie on uznawany za niszowy i trudny, jego znajomość z całą pewnością jest alternatywą i inwestycją w przyszłość.
Oto kilka argumentów na TAK:
udowodniono, że wczesna nauka języka chińskiego zapewnia dziecku rozwój umiejętności, które będą korzystne dla całego procesu kształcenia w kolejnych latach.
️nauka chińskiego pisma ideograficznego wpływa szczególnie na rozwój wrażliwości estetycznej i rozumienie ze słuchu
️język chiński wcale nie jest taki trudny, za jaki uchodzi- nie ma w nim liczby mnogiej, czasów, odmiany przez osoby, czy przypadki. Wystarczy nauczyć się formy podstawowej! Są za to znaki (kilkadziesiąt tysięcy), aczkolwiek do komunikacji potrzebnych jest ok 1-2 tysięcy oraz 4 tony.
dzieci mają łatwiej, uczą się skojarzeniowo, poprzez zabawę i kontekst sytuacyjny
️nauka chińskiego daje mnóstwo korzyści- dzieciaki uczą się operować symbolami, łączyć znaczenia, budować nowe pojęcia. Nauka znaków daje mnóstwo radości i pokazuje, że struktura pisma może opierać się bezpośrednio na znaczeniu, że sens znaku można zobaczyć bez konieczności czytania go na głos

Zapraszamy na cykliczne lekcje w każdą środę o godz. 18.05 do Akademii Bystrzak.

Obowiązują zapisy : tel. 508 288 150, mail : biuro@dabrowa.bystrzak.org