Angielski, chiński, włoski….

 

ANGIELSKI w BYSTRZAKU to projekt Akademii i Szkoły Języków Obcych PERFEKT.
Wieloletnie działanie szkoły, doświadczeni lektorzy oraz sprawdzone metody nauczania dzieci gwarantują efektywną naukę. Zajęcia są prowadzone wedle idei : ” Children think they play, we know they learn” czyli „dzieci myślą, że się bawią, my wiemy, że się uczą”.
Stąd też lekcje opieramy na :
– metoda komunikatywna : metoda ta kładzie nacisk na funkcję komunikatywną języka. Podstawowym założeniem jest, iż wystarczająco intensywny kontakt z językiem jest w stanie wykształcić w uczniu konieczne sprawności językowe pod warunkiem aktywnego, intensywnego uczestnictwa w komunikacji. Poprawność językowa ma znaczenie drugorzędne a najczęściej stosowanymi technikami pracy są zabawy w odgrywanie ról, symulacje prawdziwych sytuacji komunikacyjnych ( np pytanie o drogę, robienie zakupów) rozwiązywanie zagadek i praca nad projektami. Metoda ta pozwala w sposób spontaniczny i kreatywny posługiwać się dzieciom językiem angielskim.
– teoria inteligencji wielorakich Howarda Gardnera : teoria inteligencji wielorakich głosi, iż dzieci, szczególnie w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym uczą się za pomocą wszystkich zmysłów, a co za tym idzie techniki i metody pracy na lekcji powinny te zmysły aktywizować w celu maksymalnego wykorzystania potencjału uczniów.
– filozofia Marii Montessori : czyli uczenie przez działanie.
Jesteście ciekawi jak uczymy? Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 7 lat na pierwsze nieodpłatne zajęcia pokazowe w poniedziałek o godz.16.00.
Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 508 288 150

lub na biuro@dabrowa.bystrzak.org